Uygun fiyatlar ile istediğiniz aracı kiralayın

Hakkımızda

aly rent a car

2005 yılında kurulan Alyrental Araç Kiramala, oluşturduğu deneyim ve uzmanlaşmış ekibiyle ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunmaktadır. Geniş araç kiralama seçenekleriyle her kesimin ihtiyaçlarına çözüm bulabilen Alyrental, en ekonomik araçlardan ve en lüks araçlara kadar birçok seçenekteki aracı kampanyalı fiyatlarıyla hizmetinize sunmaktadır.

Verdiği hizmetlerle güvenilirliği ve sürekliliği sağlamakla beraber kişi ve kurumlara uzun dönem araç kiralama hizmeti sunan Alyrental, müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışıyla seçkin referanslara sahiptir.

Hizmetlerinde güvenilirliği ve sürekliliği sağlayarak müşterileri tarafından tanınan, saygın ve prestijli şirketler arasında yer almayı, sürekli büyümeyi, gelişmeyi ve müşterilerinin aklında hep "1. Sırada" olmayı hedefleyen Alyrental, alanında uzman kadrosuyla, uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyim birikimiyle "Önce Müşteri" zihniyetine sahip sorunsuz hizmetler sunmaktadır.

Araçlarımızın periyodik bakımları eksiksiz olarak tamamlanarak hizmete sunulur. Alyrental Araç Kiralama olarak sizlere güvenli ve konforlu bir seyahat geçirmenizi sağlamak adına son model ve servis bakımlı araçlar ile hizmet vermekteyiz.