Uygun fiyatlar ile istediğiniz aracı kiralayın

Araç Kiralama Hizmetleri

kiralık araç

Kullanmak istediğiniz araçları satın almak yerine sizlere avantaj sağlayacak şekilde uzun dönemli veya kısa dönemli olarak kiralayabilirsiniz. Bu şekilde araç kiralama operasyonlarını yönetmenize, ikinci el riski almanıza ve yüklü bir miktarda sermayeyi otomobillere bağlamanıza gerek kalmadan araçlara sahip olabilirsiniz.

Araç kiralama hizmeti özellikle İstanbul gibi gelişmiş şehirlerde hem bireyler hem de kurumlar için giderek daha fazla önem kazanan bir ihtiyaç haline geliyor. Alyrental olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak sürdürdüğümüz çalışmalar neticesinde araç kiralama sektörünün önder firmaları arasında yer alıyoruz.

İster günlük araç kiralama, ister haftalık araç kiralama, isterseniz de aylık araç kiralama seçenekleriyle hayalinizdeki araçları en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Alyrental Araç Kiralama, sizlerin güvenli ve konforlu bir seyahat geçirmenizi sağlamak adına son model ve servis bakımlı araçlar ile hizmet vermektedir. İstediğiniz özelliklerde, sorunsuz araç kiralama ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız 0552 493 37 00 numaralı telefondan veya sitemizdeki teklif formu aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.